Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Фустани Мини ☆Нов фустан со етикета-800/1000
☆Нов фустан со етикета-800/1000
☆Нов фустан со етикета-800/1000 ☆Нов фустан со етикета-800/1000 ☆Нов фустан со етикета-800/1000 ☆Нов фустан со етикета-800/1000

☆Нов фустан со етикета-800/1000

800 МКД

Големина: 40

Град: Скопје

Материјали: штоф

Ознаки: миди нов црн фустан

2
0

Нов црн фустан со етикета останат од затворен бутик. Фустанот е изработен од прекрасен материјал. Горниот дел е како корсет, а должината е до колена. Задниот дел има патент. Број 40.

Додадено: 11.10.2017 Прегледи: 275

anna888

12
0

Членот го следат

19

Членот ги следи

11