Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Панталони Фармерки Панталони со висок струк
Панталони со висок струк
Панталони со висок струк Панталони со висок струк Панталони со висок струк Панталони со висок струк

Панталони со висок струк

500 МКД

Големина: 38

Бренд: h&m

Град: Скопје

Материјали: тексас растеглив

Ознаки: висок струк панталони

6
1

Овие темно виолетови панталони стојат одлично на секоја градба и со секоја комбинација поради растегливиот материјал и високиот струк. Може и за вечерна и за дневна комбинација! Во одлична состојба се,носени 1 или 2 пати. Ве очекувам!

Додадено: 13.10.2017 Прегледи: 374

fashionkilla

18
0

Членот го следат

72

Членот ги следи

40