Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Џемпер Плетен Неодоливо џемперче
Неодоливо џемперче
Неодоливо џемперче Неодоливо џемперче Неодоливо џемперче Неодоливо џемперче

Неодоливо џемперче

500 МКД

Големина: 36

Бренд: forever 21

Град: Скопје

Материјали: незнам

Ознаки: џемперче плетено розево џемпер

10
1

Неодоливо слатко џемперче кое ќе ве направи најуникатни оваа зима! Во одлична состојба е исто како на сликите. Беој s. Побрзајте!

Додадено: 13.10.2017 Прегледи: 321

fashionkilla

18
0

Членот го следат

72

Членот ги следи

40