Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Фустани Формални Свечен фустан со корсет
Свечен фустан со корсет
Свечен фустан со корсет Свечен фустан со корсет Свечен фустан со корсет

Свечен фустан со корсет

1200 МКД

Големина: 36

Бренд: h&m

Град: Скопје

Материјали: постава жоржет сатен

Ознаки: корсет розев свабда фустан

4
0

Свечен розев фустан со корсет. Носен неколку пати.

Додадено: 14.10.2017 Прегледи: 228

Ljamova

0
0

Членот го следат

8

Членот ги следи

1