Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Џемпер Туника Фустанче/туника + ГРАТИС каиш
Фустанче/туника + ГРАТИС каиш
Фустанче/туника + ГРАТИС каиш Фустанче/туника + ГРАТИС каиш Фустанче/туника + ГРАТИС каиш Фустанче/туника + ГРАТИС каиш

Фустанче/туника + ГРАТИС каиш

ПРОДАДЕНО

Големина: 38

Бренд: h&m

Град: Скопје

Материјали: волна

Ознаки: каиш туника кратко фустанче црно

4
0

Црно фустанче/туника која стои совршено на секоја градва заедно со гратис каишот кој го добивате. За повисоки девојки може да биде многу кратко па се носи како туника. Број m. Во одлична состојба!

Додадено: 16.10.2017 Прегледи: 116

fashionkilla

18
0

Членот го следат

72

Членот ги следи

40