Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Фустани Мини Мини фустанче
Мини фустанче
Мини фустанче Мини фустанче Мини фустанче Мини фустанче

Мини фустанче

500 МКД

Големина: 38

Бренд: незнам

Град: Скопје

Материјали: полиестер

Ознаки: мини фустанче црно фустан

2
0

Секси и елегантно во исто време. Ова црно фустанче одлично стои на секоја градба. Број 2 што одговара на 38 или M. Во одлична состојба е.

Додадено: 16.10.2017 Прегледи: 235

fashionkilla

18
0

Членот го следат

72

Членот ги следи

40