Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Маици Со долги ракави НОВА Интересна маичка
НОВА Интересна маичка
НОВА Интересна маичка НОВА Интересна маичка НОВА Интересна маичка НОВА Интересна маичка

НОВА Интересна маичка

350 МКД

Големина: 36

Бренд: h&m

Град: Скопје

Материјали: памук

Ознаки: маичка црвена

3
0

Интересна црвена маичка, скроз нова(не е ниту еднаш облечена). Има дупки кај лактите и стои супер со секој outfit. Бидете уникатни!

Додадено: 16.10.2017 Прегледи: 212

fashionkilla

18
0

Членот го следат

72

Членот ги следи

40