Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Фустани Мини НОВО Свечено фустанче
НОВО Свечено фустанче
НОВО Свечено фустанче НОВО Свечено фустанче НОВО Свечено фустанче

НОВО Свечено фустанче

500 МКД

Големина: 36

Бренд: незнам

Град: Скопје

Материјали: полиестер

Ознаки: мини светкаво фустанче свечено

0
0

Заблескајте во ова фустанче за посебна прилика која совршено ќе ја истакне вашата фигура. Не е носено ни еднаш! Број 2 што одговара на 36 или S.

Додадено: 16.10.2017 Прегледи: 87

fashionkilla

18
0

Членот го следат

72

Членот ги следи

40