Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
baby pink dress
baby pink dress baby pink dress baby pink dress

baby pink dress

450 МКД

Големина: XS

Бренд: ---

Град: Скопје

Материјали: --

Ознаки: --

4
0

Преубаво розевко фустанче со гол грб. Не ми се фаќа затоа го продавам. Не е носено немав прилика

Додадено: 22.10.2017 Прегледи: 251

Kristinaaa987

6
0

Членот го следат

21

Членот ги следи

15