Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Сако
Сако Сако Сако

Сако

400 МКД

Големина: M

Град: Битола

Материјали: **

Ознаки: **

1
0

Кафеаво памучно, струкирано сако. Величина М а можи и L. БЕЗ РАЗМЕНИ ВЕ МОЛАМ.

Додадено: 23.10.2017 Прегледи: 60

btmaja12345

28
0

Членот го следат

26

Членот ги следи

2