Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Бело сако
Бело сако Бело сако Бело сако Бело сако

Бело сако

ПРОДАДЕНО

Големина: 38

Бренд: h&m

Град: Скопје

Материјали: незнам

Ознаки: сако бело женско

6
0

Одлично бело сако кое ќе ја направи секоја ваша комбинација неверојатно модерна. Може да го комбинирате со панталони за пософистициран изглед или пак со фустанче или сукња за некоја забава. Број 38, во одлична состојба. Носено е само еднаш. Поставено е од внатре и е одличен квалитет!

Додадено: 25.10.2017 Прегледи: 674

fashionkilla

18
0

Членот го следат

72

Членот ги следи

40