Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Џемпер Долги НОВО H&M џемперче
НОВО H&M џемперче
НОВО H&M џемперче НОВО H&M џемперче НОВО H&M џемперче НОВО H&M џемперче

НОВО H&M џемперче

400 МКД

Големина: 36

Бренд: h&m

Град: Скопје

Материјали: pamuk

Ознаки: зелено џемперче тенко кратко

3
0

Слатко џемперче кое стои одлично со секој outfut. Број 36,одговара на s, не е носено ни еднаш! Баш есенска боја. Побрзајте

Додадено: 25.10.2017 Прегледи: 276

fashionkilla

18
0

Членот го следат

72

Членот ги следи

40