Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Здолниште Над колена НОВА Прекрасна сукњичка
НОВА Прекрасна сукњичка
НОВА Прекрасна сукњичка НОВА Прекрасна сукњичка НОВА Прекрасна сукњичка НОВА Прекрасна сукњичка

НОВА Прекрасна сукњичка

400 МКД

Големина: 36

Бренд: mango

Град: Скопје

Материјали: незнам

Ознаки: сукња бела карнер манго

12
0

Прекрасна бела сукњичка со карнерче, сосема нова необлечена. Број 36 но одговара и на 38 бидејќи малку се растегнува. Има постава од внатре и не се проѕира. Бидете уникатни и оваа есен! Ве очекувам

Додадено: 25.10.2017 Прегледи: 304

fashionkilla

18
0

Членот го следат

68

Членот ги следи

40