Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Блузи НОВО Џемперче по кратки
НОВО Џемперче по кратки
НОВО Џемперче по кратки НОВО Џемперче по кратки НОВО Џемперче по кратки

НОВО Џемперче по кратки

250 МКД

Големина: 36

Бренд: forever 21

Град: Скопје

Материјали: незнам

Ознаки: џемперче тенко кратки кратко

3
0

Кратко тенко џемперче по кратки, скроз ново необлечено. Број 36,одговара на s. Може да го носите со панталони, сукњички, особено добро стои со висок струк. (Ја продавам и белата сукња на сликата со која е искомбинирано) Ве очекувам

Додадено: 25.10.2017 Прегледи: 203

fashionkilla

18
0

Членот го следат

72

Членот ги следи

40