Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Јакна Кожна Кожена јакна со природно крзно
Кожена јакна со природно крзно
Кожена јакна со природно крзно

Кожена јакна со природно крзно

ПРОДАДЕНО

Големина: 36

Бренд: sanpauli

Град: Скопје

Материјали: кожа крзно

Ознаки: кожна јакна природно крзно

3
0

Кожена јакна во комбинација со природно крзно. Величина M.

Додадено: 5.11.2017 Прегледи: 627

JasminaArsova

8
0

Членот го следат

89

Членот ги следи

0