Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Долна облека Градник Практични и комотни прслучиња
Практични и комотни прслучиња
Практични и комотни прслучиња

Практични и комотни прслучиња

490 МКД

Големина: S

Град: Скопје

Материјали: чипка памук

Ознаки: градник gradnik прслук

3
0

Чувствувајте се комотно. Одговараат за S и M величина. Бели и црни.

Додадено: 7.11.2017 Прегледи: 207

Bananana

0
0

Членот го следат

7

Членот ги следи

2