Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Венчаница
Венчаница Венчаница Венчаница Венчаница Венчаница

Венчаница

11789 МКД

Големина: 38

Град: Кавадарци

Материјали: француски

Ознаки: тул

0
0

Венчаницата е во одлична состојба, носена еднаш и веднаш однесена на хемиско, исто како нова.

Додадено: 15.11.2017 Прегледи: 133

татјана

0
0

Членот го следат

0

Членот ги следи

0