Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Сукња CALLIOPE
Сукња CALLIOPE Сукња CALLIOPE

Сукња CALLIOPE

200 МКД

Бренд: calliope

Град: Скопје

Материјали: ликра памук

Ознаки: со џебови

2
0

Кремаста сукња Calliope, со џебови. Величина М. Димензии: ширина 40см, должина 49см

Додадено: 17.11.2017 Прегледи: 58

Marchelo

20
0

Членот го следат

20

Членот ги следи

0