Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Панталони Панталони за скијање за 1000 денари
Панталони за скијање за 1000 денари
Панталони за скијање за 1000 денари

Панталони за скијање за 1000 денари

1000 МКД

Големина: 36

Бренд: roxy

Град: Скопје

Материјали: otporninavoda

Ознаки: roxy

3
0

Панталони за скијање, бели, величина 36. Намалени од 1700 на 1000 денари.

Додадено: 17.11.2017 Прегледи: 866

JasminaArsova

8
0

Членот го следат

83

Членот ги следи

0