Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Фустани Кошула за 400 денари од Зара
Кошула за 400 денари од Зара
Кошула за 400 денари од Зара Кошула за 400 денари од Зара Кошула за 400 денари од Зара

Кошула за 400 денари од Зара

400 МКД

Бренд: зара

Град: Скопје

Материјали: памук

Ознаки: зара

9
0

Маслинеста кошула шорц. Горниот дел е кошула која широко паѓа, а под неа има шорц како постава. И за излегување, но и за преку ден со високи рамни чизми стои супер. За 400 денари, намаление од 800 денари. Од Зара е и е величина С. 078330944

Додадено: 17.11.2017 Прегледи: 497

JasminaArsova

8
0

Членот го следат

83

Членот ги следи

0