Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Блузи Кошула Манго
Кошула Манго
Кошула Манго

Кошула Манго

250 МКД

Големина: 36

Бренд: манго

Град: Скопје

Материјали: ликра

Ознаки: манго

11
1

Елегантна кошула од Манго, напред се врзува, иако е величина С, широка е и комотно може да одговара и за М. Цена 250 денари.

Додадено: 19.11.2017 Прегледи: 399

JasminaArsova

8
0

Членот го следат

84

Членот ги следи

0