Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Јакна Кратко Женска јакна
Женска јакна
Женска јакна Женска јакна Женска јакна

Женска јакна

450 МКД

Град: Скопје

Материјали: 60%памук 30%ластик

Ознаки: капуљача

1
0

Топла спортска плава женска јакна, поставена, со капуљача, патент и копчиња. Величина М.

Додадено: 21.11.2017 Прегледи: 227

Marchelo

20
0

Членот го следат

22

Членот ги следи

0