Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
LIV palto
LIV palto LIV palto LIV palto

LIV palto

ПРОДАДЕНО

Големина: 42

Бренд: liv

Град: Гевгелија

Материјали: poliester akril volna

Ознаки: krzno liv palto sako

2
0

Kako novo palto od grupacijata LIV. Velicina 42. Krznoto se vadi. Sostav: 45% akril, 25% poliester, 25% volna i 5% drugo. Cena 650den.

Додадено: 22.11.2017 Прегледи: 232

papillon

88
0

Членот го следат

96

Членот ги следи

18