Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Елек Yessica bel elek
Yessica bel elek
Yessica bel elek Yessica bel elek Yessica bel elek

Yessica bel elek

700 МКД

Големина: XL

Град: Скопје

Материјали: suskavec

Ознаки: bel krzno elek debel

6
0

Bel elek so kapuljaca i krzno Yessica odgovara na 44ka-XL Crniot na Mexx elek e potesen od ovoj(go imate na mojot profil) dolzina na ovoj elek e 67cm Dvata se skoro novi..taka mi stojat vo plakar

Додадено: 23.11.2017 Прегледи: 272

nikolinaNiki

22
3

Членот го следат

125

Членот ги следи

3