Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
kaput
kaput kaput kaput kaput kaput

kaput

500 МКД

Големина: M

Бренд: h&m

Град: Кавадарци

Материјали: debelo

Ознаки: kaput

3
0

mnogu ubav kaput so prekrasna jaka koja moze da se nosi i spustena i krenata nagore odgovara na S/M na H&M

Додадено: 25.11.2017 Прегледи: 139

kuzmanova

26
2

Членот го следат

27

Членот ги следи

15