Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Bluza so macinja
Bluza so macinja Bluza so macinja Bluza so macinja

Bluza so macinja

250 МКД

Големина: S

Бренд: x

Град: Скопје

Материјали: neznam

Ознаки: neznam

4
0

Bluza (debela) svetkavo rozeva so crno. Odgovara na S.

Додадено: 30.11.2017 Прегледи: 97

Stellait

17
1

Членот го следат

32

Членот ги следи

2