Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Zimska jakna
Zimska jakna Zimska jakna Zimska jakna Zimska jakna

Zimska jakna

400 МКД

Големина: M

Бренд: dure oxygen

Град: Скопје

Материјали: ---

Ознаки: ----

0
0

Zimska jakna so krznena kapuljaca lila boja ne mnogu nosena...

Додадено: 30.11.2017 Прегледи: 130

*Butterfly*

5
0

Членот го следат

2

Членот ги следи

0