Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Palto
Palto

Palto

900 МКД

Големина: 34

Бренд: /

Град: Струмица

Материјали: plis

Ознаки: palto

1
0

Obrnana koza palta, Imam poveke. Standardna golemina koj odgovara na M/L.

Додадено: 8.12.2017 Прегледи: 114

BabyLady

2
0

Членот го следат

14

Членот ги следи

2