Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Фустани Црн елегантен фустан со гол грб НАМАЛЕН
Црн елегантен фустан со гол грб НАМАЛЕН
Црн елегантен фустан со гол грб НАМАЛЕН Црн елегантен фустан со гол грб НАМАЛЕН

Црн елегантен фустан со гол грб НАМАЛЕН

4500 МКД

Големина: 36

Бренд: х

Град: Скопје

Материјали: растеглив

Ознаки: година нова фустан

3
0

Црн елегантен долг фустан со гол грб. НАМАЛЕН од 8500 на 4500.

Додадено: 12.12.2017 Прегледи: 341

JasminaArsova

8
0

Членот го следат

82

Членот ги следи

0