Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Фустани Формални Fustan od makedonski dizajner namalen
Fustan od makedonski dizajner namalen
Fustan od makedonski dizajner namalen Fustan od makedonski dizajner namalen Fustan od makedonski dizajner namalen Fustan od makedonski dizajner namalen Fustan od makedonski dizajner namalen

Fustan od makedonski dizajner namalen

700 МКД

Големина: 38

Бренд: makedonski

Град: Скопје

Материјали: svila

Ознаки: ///

6
0

Unikaten fustan od makedonski dizanjer,nosen samo ednas. Gorniot del e pleten,a nadole pagja slobodno.Formata vo dolniot del e nepravilna.Pozadi se zakopcuva so 4 kopcinja. Materijalot e cista svila. Velicina 38/40.

Додадено: 18.12.2017 Прегледи: 387

RebeccA123

33
0

Членот го следат

34

Членот ги следи

0