Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Градници
Градници Градници Градници Градници Градници

Градници

200 МКД

Големина: 36

Град: Скопје

Материјали: нз

Ознаки: нз

0
0

Нови преубави градници, push up, купени од Германија...Сите заедно за 500 денари, а одделно по 200 денари. Крем и црн градник (чипка) број 34/75 Црн со циркони број 80 Б-2 Напомена: без замена.

Додадено: 22.12.2017 Прегледи: 270

sun100

2
0

Членот го следат

6

Членот ги следи

25