Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Фустани
Фустани Фустани Фустани Фустани

Фустани

1000 МКД

Големина: 38

Град: Неготино

Материјали: плиш

Ознаки: нови, фустан

0
1

Двата фустани заедно за 1000 денари. За секој имам поединечен опис на профилов.

Додадено: 24.12.2017 Прегледи: 476

violeta

41
1

Членот го следат

52

Членот ги следи

45