Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Блузи Кошули Kosula Massimo Dutti velicina S
Kosula Massimo Dutti velicina S
Kosula Massimo Dutti velicina S

Kosula Massimo Dutti velicina S

400 МКД

Големина: 36

Бренд: massimo dutti

Град: Скопје

Материјали: pamuk viskoza so

Ознаки: dutti massimo

6
0

Socuvana kosula od Massimo dutti od pamuk i viskoza.

Додадено: 11.1.2018 Прегледи: 181

SandraSkopje13

5
2

Членот го следат

4

Членот ги следи

1