Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Нови на happening
Нови на happening Нови на happening Нови на happening Нови на happening Нови на happening

Нови на happening

200 МКД

Големина: 38

Бренд: happening

Град: Прилеп

Материјали: полестер

Ознаки: беж

0
0

Нови се скроз не се носени затоа што ми се мали. Класичен, деловен модел на пантолони, ногавицата е иста ширина по целата должина. Имаат и еластичност, но сепак еве димензии струк-38 струк-46 должина-103 ширина на ногавица-25

Додадено: 12.1.2018 Прегледи: 66

VioletaN

54
0

Членот го следат

28

Членот ги следи

2