Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Kozno palto
Kozno palto Kozno palto

Kozno palto

1700 МКД

Големина: M

Бренд: bilano

Град: Скопје

Материјали: koza

Ознаки: belo

2
0

Palto kozno mlecno bela boja, nekolku pati staveno kako novo nema tragi na nosenje. Strukiran model . Skapo plateno. Vel m

Додадено: 13.1.2018 Прегледи: 135

MaliotPrinc

77
3

Членот го следат

96

Членот ги следи

0