Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Јакна Капутче волнено одговара за M-L
Капутче волнено одговара за M-L
Капутче волнено одговара за M-L Капутче волнено одговара за M-L Капутче волнено одговара за M-L

Капутче волнено одговара за M-L

600 МКД

Големина: L

Бренд: атмосфере

Град: Скопје

Материјали: волна

Ознаки: ново

6
0

Капутче благородна сина боичка. Об английски бренд Атмосфере. Нема траги об носенье.

Додадено: 21.1.2018 Прегледи: 208

Irinka

39
0

Членот го следат

17

Членот ги следи

2