Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Маици Уметнички Намалена H&M маичка
Намалена H&M маичка
Намалена H&M маичка Намалена H&M маичка Намалена H&M маичка

Намалена H&M маичка

200 МКД

Големина: 38

Бренд: h&m

Град: Скопје

Материјали: poliester

Ознаки: polurambovka maicka h&m

3
0

H&M маичка, назад како полурамбовка доаѓа, отворена е во просторот за рацете повеќе од вообичаена маичка. Многу интересно стои со црни панталони, а може да се комбинира и со сако и џемперче, или маичка на прерамки под неа за дополнителен шмек.

Додадено: 27.1.2018 Прегледи: 264

LittleBunny

2
0

Членот го следат

7

Членот ги следи

0