Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Фустани Летен фустан NAM 300 Leten fustan do gluzd, br L/XL
NAM 300 Leten fustan do gluzd, br L/XL
NAM 300 Leten fustan do gluzd, br L/XL NAM 300 Leten fustan do gluzd, br L/XL

NAM 300 Leten fustan do gluzd, br L/XL

ПРОДАДЕНО

Големина: L

Град: Скопје

Материјали: pamuk

Ознаки: fustan prugi dolg

0
0

Moderno lesno fustance do gluzdovi so dva slica od dvete strani . Plavo-beli prugi, na preramki, mek i prijaten materijal. Nosen e nekolku pati. Na moja visina od 1.67 dolzinata e super!

Додадено: 29.1.2018 Прегледи: 157

Aleksssandra

12
0

Членот го следат

2

Членот ги следи

13