Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Блузи Кошули НОВА кошула S/M
НОВА кошула S/M
НОВА кошула S/M НОВА кошула S/M НОВА кошула S/M

НОВА кошула S/M

350 МКД

Големина: M

Град: Битола

Материјали: ***

Ознаки: ефтина кошула нова намалена

0
0

Многу нежна и модерна кошула со извезани пеперутки. Нова, необлечена. Одговара за S/M, струкирана е ама не залепена. 3/4 ракав. *** ЗА КУПЕНИ ПРОИЗВОДИ НАД 1500ден. ИМАТЕ 20% ПОПУСТ! **СО СЕКОЈ КУПЕН ПРОИЗВОД СЛЕДУВА ПОКЛОН! *НЕ ПРАВАМ РАЗМЕНА!

Додадено: 4.2.2018 Прегледи: 114

Creativa

4
1

Членот го следат

12

Членот ги следи

3