Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Панталони Фармерки Кратки пантолончиња
Кратки пантолончиња
Кратки пантолончиња Кратки пантолончиња

Кратки пантолончиња

200 МКД

Големина: M

Бренд: terranova

Град: Битола

Материјали: ликра памук

Ознаки: шорцеви фармерки

0
0

Продавам бели кратки шорц пантолончиња - НОВИ

Додадено: 12.2.2018 Прегледи: 51

Tina.Kristina

2
0

Членот го следат

8

Членот ги следи

12