Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Блузи Туника Летна туника
Летна туника
Летна туника Летна туника

Летна туника

200 МКД

Големина: M

Град: Битола

Материјали: полиестер памук

Ознаки: блуза туника

1
0

Продавам убава летна туника. Боја сиво со црно.

Додадено: 12.2.2018 Прегледи: 62

Tina.Kristina

2
0

Членот го следат

8

Членот ги следи

12