Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Кошула - ZARA
Кошула - ZARA Кошула - ZARA Кошула - ZARA

Кошула - ZARA

150 МКД

Големина: L

Бренд: zara

Град: Скопје

Материјали: полиестер

Ознаки: zara кошула зара

2
0

Кошула ZARA, величина XL, меѓутоа повеќе одговара на L. Носена со внимание, одлична за на работа.

Додадено: 17.2.2018 Прегледи: 121

PeachBellini

2
0

Членот го следат

9

Членот ги следи

0