Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Фустан Црн
Фустан Црн Фустан Црн Фустан Црн

Фустан Црн

250 МКД

Големина: M

Град: Кичево

Материјали: полиестер еластичност

Ознаки: фустан

3
0

Црн фустан (еластичност: 10%, полиестер: 90%) , има страничен патент, во одлична состојба, носен е само еднаш, големина М ПОДАРОК: Обетки

Додадено: 17.2.2018 Прегледи: 235

sanjaristeska

0
0

Членот го следат

5

Членот ги следи

1