Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Блузи Нова блуза
Нова блуза
Нова блуза Нова блуза

Нова блуза

150 МКД

Големина: M

Град: Битола

Материјали: чипка памук

Ознаки: блуза памучна нова

2
0

Нова памучна блуза воопшто не носена

Додадено: 22.2.2018 Прегледи: 83

irenakp

5
0

Членот го следат

2

Членот ги следи

1