Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Фустани Без ременчиња Дводелно фустанче за матурска
Дводелно фустанче за матурска
Дводелно фустанче за матурска Дводелно фустанче за матурска Дводелно фустанче за матурска Дводелно фустанче за матурска Дводелно фустанче за матурска

Дводелно фустанче за матурска

6000 МКД

Големина: 36

Град: Велес

Материјали: тул сатен

Ознаки: тул

0
0

Прекрасно дводелно свечено фустанче за вашата матурска вечер , облечено само еднаш , бидете уникат и бидете мала принцеза нека сите ви завидуваат . Цената не е фиксна има простор за договор . Број за контакт 076 848 931

Додадено: 24.2.2018 Прегледи: 153

MonikaAngjelova

0
0

Членот го следат

0

Членот ги следи

0