Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Фустани Со принтови Фустан намален на 450
Фустан намален на 450
Фустан намален на 450 Фустан намален на 450 Фустан намален на 450

Фустан намален на 450

650 МКД

Големина: 38

Бренд: /

Град: Скопје

Материјали: памук

Ознаки: фустан

0
0

Памучен,секојдневен фустан,многу е пријатен за носење. Број 38.

Додадено: 3.3.2018 Прегледи: 126

RebeccA123

33
0

Членот го следат

34

Членот ги следи

0