Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
FUSTAN
FUSTAN FUSTAN FUSTAN

FUSTAN

400 МКД

Големина: M

Бренд: ..

Град: Прилеп

Материјали: ..

Ознаки: ..

1
0

Mnogu ubavo fustance ili tunika za povisokiye devojki, Bojata e teget materijalit e podebel i preubavo stoi Ima pandelka na polovinata i rakavite na gorniot del se nasobrani i preubavo stoi . Cena povolna

Додадено: 9.3.2018 Прегледи: 65

barbie

54
1

Членот го следат

84

Членот ги следи

78