Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Панталони
Панталони Панталони

Панталони

490 МКД

Град: Скопје

Материјали: ....

Ознаки: панталони

0
0

Сиви убави панталони кој неможам баш убаво да ги доловам на сликава во живо се многу поубави.Облечени се само два пати одлично сочувани .Одлично се комбинираат буквално со се (кошула,блуза,џемпер,ролка).Величина на нив пишува 44.Повелете димензии должина 106cm,ширина од раб до раб 45cm.Купени 1500ден,цена одлична.

Додадено: 13.3.2018 Прегледи: 140

Srculence

327
0

Членот го следат

461

Членот ги следи

17