Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
ФУСТАН / FUSTAN
ФУСТАН / FUSTAN ФУСТАН / FUSTAN ФУСТАН / FUSTAN ФУСТАН / FUSTAN ФУСТАН / FUSTAN

ФУСТАН / FUSTAN

699 МКД

Големина: 36

Бренд: banana republic

Град: Прилеп

Материјали: полиестер poliester neznam

Ознаки: fustan mini saren фустан шарен

0
0

ФУСТАН! Мини фустан со интересен принт од брендот Banana Republic. Носен е неколку пати, во одлична состојба. Материјалот е убав и одговара и за посвечени пригоди. Има и постава. Димензии може да видите на последната слика.

Додадено: 18.3.2018 Прегледи: 138

AngelaTaleska

4
0

Членот го следат

11

Членот ги следи

34