Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Fustani
Fustani Fustani Fustani Fustani

Fustani

600 МКД

Големина: 42

Бренд: fus

Град: Скопје

Материјали: poliester

Ознаки: fus

2
0

Fustano ednas obleceni no bidejki oslabev mi se golimi i kosula donesena od Germanija, sekoe po 600 denari

Додадено: 1.4.2018 Прегледи: 305

jancev

38
0

Членот го следат

22

Членот ги следи

4